Про компанію

Unilem - Ваш надійний партнер

Компанія Unilem розпочала свою діяльність у 2016 році, стабільно працює на ринку як дистрибютор господарської групи товарів. Завдяки якісно організованій структурі відділу продаж, професійному управлінню та ретельно відпрацьованій стратегії компанія досягла динамічного розвитку з перших років свого існування, успішно розширюється та вдосконалюється.

Компанія Unilem зацікавлена у процвітанні своїх клієнтів, тому ми дуже ретельно ставимось до підбору асортименту товарів. Для нас важливий індивідуальний підхід у роботі з кожним клієнтом. 

Ми пропонуємо нашим клієнтам значно якісніший і різноманітніший сервіс, адаптований конкретно під Ваші бажання та потреби.

Впродовж останніх років роботи компанія Unilem зарекомендувала себе, як надійний та професійний партнер. Кількість наших клієнтів невпинно росте, що у свою чергу призводить до збільшення запиту на асортимент. Тому ми активно працюємо над вивченням ринку та пропонуємо Вам лише найякісніші та найактуальніші товари.

На сьогоднішній день Unilem є надійним та стабільним партнером, у портфелі якого широкий асортимент продукції від лідерів ринку, що дозволяє задовільнити потреби найвибагливішого клієнта. Ми працюємо з такими топовими компаніями, як : Maxus, GTV Poland, Brixoll, Vesta light, Etron, Erka та багато інших. 

2865 виконаних замовлень

893 постійних клієнтів

1498 повторних звернень

9 років роботи

Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами