Сходові
Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Світильники для сходів


У сучасному інтер'єрі багато уваги приділяють деталям. Важливе не тільки загальне освітлення в кімнатах, але і підсвітка окремих елементів приміщення. У випадку зі сходами мова йде не тільки про естетичність, але і про безпеку. При освітленні цієї частини будинку, офісу, кафе чи готелю важливо дотриматись двох головних умов: комфортність пересування і декоративність.
 
Головне правило в освітленні сходів дуже просте: людина має добре орієнтуватися в просторі та бачити сходинки. Цей постулат продиктований вимогами безпеки. А тому освітлення в цій частині будівлі повинно бути яскравим, але в той же час м'яким, розсіяним, не створювати різких тіней, які можуть перешкодити пересуванню. Усі інші особливості освітлення сходів індивідуальні й залежать від форми, розміру, а також особливостей приміщень, які вони з'єднують.
 
Найпоширеніший варіант домашніх сходів: вони з'єднують хол і другий поверх. Якщо мова йде про великі парадні сходи в кілька маршів, зупиніть вибір на верхньому освітленні. Кришталева люстра у просторі сходового колодязя — класика жанру. Якщо ж оформлення приміщення не передбачає особливих декоративних елементів або світловий акцент зроблений на іншому предметі інтер'єру, сходи освітлюють за допомогою вбудованих світильників. Їх розміщують над сходами в стелі чи вздовж стіни понизу.
Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами