З датчиком руху
Світильник 10W настінний фасадний GTV LED PARIS з датчиком руху, IP54, 9m, 4000K, чорний
Швидкий перегляд
Хіт

873 грн.

Світильник GTV LED ITALIA квадратний з датчиком руху, 12W, IP20, 360°, 4000K
Швидкий перегляд
Хіт

783 грн.

Показано з 1 по 15 із 27 (2 сторінок)

Настінні світильники з датчиком руху

Датчик руху забезпечує автоматичне включення світильника, коли в освітленому приміщенні (зоні) з'являється людина, і відключає освітлення, коли людина йде.  Датчик отримує інформацію про присутність людини в освітлюваної зоні. Після цього він за допомогою включення одного реле запалює лампу і одночасно включає інше реле — реле часу (якщо таке є і якщо ви встановлювали фіксований час горіння світильника).

Якщо встановлений час минув, а датчик знову фіксує рух, весь процес запускається знову. Якщо реле часу відсутнє, датчик дасть сигнал на відключення світла, як тільки ви покинете приміщення.

Звичайно ж, вибирати світильник з датчиком руху слід в залежності від того, де ви його хочете розмістити.

Настінні можуть мати найрізноманітніші форми і дизайн. Вони зазвичай встановлюють в прихожих, коридорах, на сходових клітках дворівневих квартир. Найчастіше в них є інфрачервоні датчики руху. Кут їх сприйняття — 180º.

Стельові мають плоску форму і розміщуються на стелях в санвузлах та ванних кімнатах. Їх датчики зазвичай ультразвукові з кутом «огляду» 360º.

Автономні світильники працюють на батареях. Вони призначені для комор, шаф, можуть служити нічниками в лоджіях — загалом, працюють там, куди важко прокласти електропроводку. Датчики руху в них інфрачервоні.

Особлива група — світлодіодні світильники з інфрачервоними датчиками.  Вони скорочують споживання енергії до 90%.

Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами