Датчики движения
Показано з 1 по 15 із 24 (всього 2 сторінок)

Датчик руху

Сьогодні, коли суспільство вже звикло до високих технологій, таким приладом як датчик руху вже нікого не здивуєш. Вони давно увійшли в різні сфери діяльності Людини і сьогодні виконують не лише свою основну, охоронну, функцію, а мають й інше функціональне призначення - наприклад, освітлювальну (вбудовуються в лампи та світлодіодні прожектори). Датчики руху – це комплектуючі для освітлювальних систем , не тільки на великих підприємствах, але й у побуті.

Принцип дії та особливості використання датчиків руху

З назви зрозуміло, що цей пристрій реагує на рух. Принцип роботи полягає у відстеженні пересувань в полі його зору за допомогою інфрачервоного датчика. Реакція на рух відображається за допомогою сигналу – вмикаються світлодіодні прожектори або звукова сигналізація. Система працює за допомогою блоків живлення датчиків. Аби світло згасло, спрацьовують автоматичні вимикачі. Режим експлуатації може бути як автоматичним, так і ручним.

Обираючи датчик необхідно знати про деякі особливості його використання:

   ·   Умови експлуатації. Вибір датчика безпосередньо залежить від того, де він буде розміщуватись – в приміщенні чи на вулиці. Для вуличної експлуатації потрібно використовувати датчик з високим ступенем захисту від впливу зовнішнього середовища.

   ·   Потужність. При підключенні нового пристрою його потужність не повинна перевищувати зазначену.

   ·   Кут огляду, чутливість та рівень освітленості. Ці фактори прямо впливають на якість роботи приладу. Бажано, щоб усі їх можна було налаштовувати самостійно.

Види датчиків руху

За принципом реагування на рух датчики можна поділити на:

   ·   інфрачервоні – розпізнають об’єкти за випромінюваним ними теплом;

   ·   ультразвукові – реагують на мікрохвилі, які відбиваються від об’єктів;

   ·    мікрохвильові – реагують на об’єкти струмопровідні;

   ·    комбіновані – поєднують принцип дії декількох датчиків.

Купити датчик руху в якості комплектуючих для систем освітлення можна на нашому сайті. Тут ви знайдете великий вибір моделей та відмінне співвідношення ціни та якості.

       

Хотите узнавать первым об акциях и скидках?

Подпишитесь на нашу рассылку и покупайте с удобством!

Я прочитал Политика конфиденциальности и согласен с требованиями