Прожектори

Прожектор MAXUS FL-03 30W, 5000K Black
Швидкий перегляд

708 грн.

Прожектор MAXUS FL-03 10W, 5000K Black
Швидкий перегляд

360 грн.

Прожектор MAXUS FL-03 20W, 5000K Black
Швидкий перегляд

504 грн.

Прожектор NORTE Spotlight 50W 6500К
Швидкий перегляд

377 грн.

Показано з 1 по 15 із 51 (4 сторінок)

Хочете регулярно економити значні суми на освітленні свого внутрішнього дворика або території біля будинку, входу в під'їзд або вітрини магазину? Тоді Вам варто купити led прожектор. Це освітлювальний прилад, корпус якого виготовлений із міцного матеріалу, стійкого до впливів навколишнього середовища. Всередині оболонки є потужна лампа та елемент, що відображає світло. Такі пристрої раніше використовувалися лише для освітлення гірських робіт, будівництв, центральних площ міст і спортивних арен.

Сьогодні завдяки світлодіодам на зміну великим і незручним лампам прийшли компактні та легкі. Лед прожектор має скляні колби на мініатюрній світлодіодній матриці. Цей прилад допоможе зробити світлим не тільки Ваш будинок, а й територію навколо нього.

В яких випадках використання лед прожектора буде доречним і як зробити правильний вибір для кожної конкретної задачі?

Давайте разом пошукаємо відповіді на ці питання.

З чим потрібно визначитись?

 • Вирішіть, де і що буде освітлювати прожектор led. У приватному будинку його використовують для освітлення самого будинку, стоянки автомобіля, доріжок, під'їзних шляхів і різних елементів ландшафту. Корпус такого пристрою повинен бути захищений від потрапляння пилу та вологи.

 • Щоб забезпечити автоматичне включення світла при відкритті воріт або дверей, для підсвічування доріжок, території заміського будинку в нічний час, варто використати прожектор лед із вбудованими датчиком світла та датчиком руху.

 • Подумайте над місцем, куди Ви встановите світлодіодний прожектор. На цьому етапі потрібно також визначитися з кріпленням пристрою. Частіше за все його розміщують на стелі альтанки, стовпі чи щоглі, опорі, стіні будинку, бордюрі. Буває, що прожектори  встановлюють у басейні чи фонтані.

 • Якщо потрібно отримати рівномірно освітлену площадку без тіней, то, можливо, знадобиться кілька прожекторів. Якщо для монтажу LED прожектора потрібні стовпи чи стійки, то виміряйте їхню можливу або необхідну висоту. Після цього потрібно визначити кут, під яким світло буде падати на освітлювану поверхню.

 • Подумайте, який потрібен рівень освітленості. Це залежить від мети освітлення конкретної площі. Цей показник вимірюється в Люксах: 1 Люкс = 1 люмен/1 м2. Люмен –одиниця виміру світлового потоку, ця характеристика обов'язково вказана в паспорті світлодіодного прожектора.

Які є вимоги до освітленості?


 1. Для прогулянки вночі по галявині досить освітленості 10 люкс;
 2. Для освітлення стоянки – 75 люкс;
 3. Для роботи в коморі, на складі – 100 люкс;
 4. Для читання книги – 300 люкс.

Якою буває колірна температура?


Коли Ви визначитесь із рівнем освітлення, то потрібно буде вибрати колірну температуру, яку матимуть лед прожектори. Параметри залежатимуть від того, що ми зібралися освітити.

 1. Тепле біле світло – 2700К;
 2. Нейтральне біле світло – 4000К;
 3. Холодне біле світло – 6000К.

Для підсвічування доріжок, альтанок, веранд і майданчиків біля басейнів найкраще вибрати світлодіодні прожектори з теплим білим світлом. Освітлення сходинок, входу в будинок, фасадів і майданчиків перед гаражем може мати нейтральну білу кольорову температуру. А ось освітлення великих територій (двору чи простору перед і за ним) має бути максимально інтенсивним, і саме холодне біле світло дає чітку видимість навколишніх предметів.

На якій висоті розміщувати прилад?


Кожен освітлювальний прилад рекомендується вішати на певну висоту залежно від його потужності. Щоб отримати максимально ефективно освітлену поверхню, варто дотриматися орієнтовної висоти монтажу:

 • led прожектор 10w – до 2 метрів;
 • led прожектор 20w – до 3 метрів;
 • led прожектор 30w – до 4 метрів;
 • led прожектор 50w – до 6 метрів;
 • прожектор 100 вт – до 14 метрів.

Вибираючи освітлювальний прилад, уважно ознайомтеся з його технічними характеристиками, щоб отримати максимально якісне світло.⁠
Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами