Мережеві фільтри

Показано з 1 по 4 із 4 (1 сторінок)

Мережевий фільтр – зменшує високочастотні перешкоди (за допомогою LC-фільтра) і вирівнює стрибки напруги в мережі (за допомогою варистора).

Мережевий фільтр може оснащуватися трифазними розетками (380 В) для підключення потужної техніки (в тому числі електроінструменту, насосів). Такий пристрій захищає не тільки електромережі, а й мережеві (RJ45), телефонні (RJ11), телевізійні лінії.

Мережевий фільтр використовується для захисту комп'ютерів, телевізорів, планшетів, ноутбуків, роутерів, оргтехніки, мобільних телефонів. Для прасок, мікрохвильових печей, обігрівачів, прасок, чайників і пилососів він не потрібен.

Важливо: мережевий фільтр не захищає від усіх проблем і не здатний замінити стабілізатор напруги. Використання подібного пристрою марне при відключенні електроенергії. У цьому випадку буде потрібно джерело безперебійного живлення (ДБЖ).

Мережевий фільтр зустрічається в декількох різновидах.

Фільтр-подовжувач – подовжувач з функцією мережевого фільтра. Такий варіант вважається оптимальним, оскільки поєднує в собі функції двох пристроїв. Недоліки: громіздкість і більш висока ціна, ніж у звичайного подовжувача.
Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами