Лампи

Лампа світлодіодна MAXUS 1-LED-776 A60 10W 4100K 220V E27
Швидкий перегляд
Хіт

72 грн.

Лампа світлодіодна MAXUS 1-LED-720 MR16 7W 4100K 220V GU10
Швидкий перегляд
Хіт

102 грн.

LED лампа MAXUS A55 8W 4100K 220V E27 (1-LED-774)
Швидкий перегляд

66 грн.

LED лампа MAXUS A60 12W 4100K 220V E27 (1-LED-778)
Швидкий перегляд
Хіт

92 грн.

Лампа світлодіодна ETRON Light Power 1-ELP-006 A60 12W 4200K E27
Швидкий перегляд
Хіт

74 грн.

Показано з 1 по 15 із 183 (13 сторінок)

Звичайні лампи розжарювання, до яких ми так звикли, різняться лише потужністю та якістю виготовлення. Але завдяки науково-технічному прогресу сьогодні у нас є гідна альтернатива. У багатьох європейських країнах давно розроблені та впроваджені програми, які оптимізують весь ланцюжок від виробника електроенергії до побутового споживача. Подібні програми зараз розробляються і в Україні.

На зміну приходять енергозберігаючі лампи, вони мають багато параметрів, від яких залежить якість і безпека освітлення. Це енергоефективне обладнання, яке має більшу світловіддачу, ніж популярні в минулому лампи розжарювання. Світлодіодна лампа складається з цоколя, корпуса та прозорого або матового розсіювача. Вона демонструє високі показники ефективності та знижує споживання електроенергії на 70-90% у порівнянні з більш звичними для нас джерелами світла.Такі лампи мають значно кращі характеристики, тому це ідеальний вибір.

Що варто врахувати?

Дізнайтеся, які основні характеристики мають енергозберігаючі лампочки, щоб визначити, які з них краще підійдуть для Вашого приміщення.

Зверніть увагу на:

  • Потужність. Якщо Ви хочете отримати яскравість певного значення та порівнюєте світлодіодні лампи з лампами розжарювання, то врахуйте, що перші мають меншу потужність. Відповідно, при використанні світлодіодного освітлення зменшується кількість споживаної електроенергії.Тобто виходить, що led лампи, які замінять звичайну лампочку-грушу 60 Вт, можуть мати потужність від 6 до 10 Вт,  а ті, які замінять "свічку" 40 Вт, можуть бути з показниками від 4 до 7 Вт. Припустимо, Ви хочете змінити освітлення та шукаєте новий варіант на настільні лампи. Більшість компаній, які виробляють діодні лампочки, вказують еквівалент потужності лампи розжарювання. Деякі виробники вказують його доволі некоректно, тому краще більше зважати не на цей показник, а на світловий потік. Наприклад, на упаковці може бути зазначена потужність 6 Вт і те, що світлодіодна лампа світить, як лампа розжарювання 60 Вт. 
  • Світловий потік. Кількість світла, які дають світлодіодні лампочки, визначається параметром "світловий потік", що вимірюється в люменах. Для звичайних ламп (груші, свічки) можна приблизно розрахувати необхідний світловий потік, помноживши потужність звичайної лампи розжарювання на 8-10. Тоді 40 Вт буде в кращому випадку 400 лм, 60 Вт – 600 лм, 100 Вт – 1000 лм. Таким чином, якщо ви хочете купити світлодіодні лампи ціна яких може варіюватися, для заміни 60-ватної лампи розжарювання, то шукайте їх із показниками світлового потоку не менше 600 лм. На жаль, багато виробників навмисне вказують вище значення цього параметру, ніж є насправді. У дійсності він може виявитися суттєво нижче заявленого, а лампи лед, які повинні світити, як 60-ватні лампи розжарювання, світитимуть лише як 40-ватні. Реальні значення світлового потоку можна дізнатися тільки за результатами незалежного тестування.
  • Кольорова температура. Якщо ви бажаєте, щоб лампи світлодіодні давали світло, яке дуже схоже на лампи розжарювання, то вибирайте ті, колірна температура яких 2700-2800К. Багато моделей мають показники 3000К – це біліше світло, але теж комфортне для очей. Є діодні лампи з параметрами 4000К, вони світять "нейтрально білим". Це хороше рішення для офісних приміщень. Вважається, що біле світло сприяє підвищенню працездатності, а жовте допомагає розслабитися та відпочити. Тому вдома у вечірній час воно повинне бути теплим з колірною температурою не вище 3000К. Лампа енергозберігаюча чи лед лампа з холодним білим світлом 5000К і вище призначена для використання в господарських приміщеннях, а от у будинках їм не місце.

Перед придбанням варто перевірити працездатність товару. Вдало підібрана лампа світлодіодна створить комфортне освітлення, довго прослужить Вам, не заподіє шкоди здоров'ю та зможе суттєво заощадити електроенергію.

Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами