Пристрої керування

Безконтактний вимикач, врізний, 500W, GTV AE-WBEZDB-10S, однофункційний (на відкриття дверей)
Швидкий перегляд
Хіт

508 грн.

Адаптер GTV AE-ADCUNI-20 для універсального вимикача чорний
Швидкий перегляд
Хіт

16 грн.

Датчик руху (врізний) GTV CR-CR15000-00, max.800W, IP20, 360⁰, R-8м
Швидкий перегляд

405 грн.

Показано з 1 по 15 із 43 (3 сторінок)

Пристрої керування

Світлодіодна техніка має свої особливості, тому кожному під силу створити так зване динамічне освітлення. Для цього використовується декілька різновидів пристроїв і аксесуарів, за допомогою яких можна контролювати освітлювальну техніку та здійснювати віддалене керування освітленням. До їх числа належить димер, що дозволяє регулювати яскравість, контролер, підсилювач та інші додаткові пристрої. Бувають разні види приладів, наприклад, rgb led контролер. Кожен із них виконує певні функції та застосовується в разі необхідності.

Навіщо потрібні датчики руху?

Датчик руху – це прилад, який використовують для автоматичного ввімкнення та вимкнення світла. Пристрій спрацьовує, як тільки в зоні чутливості з’являється якийсь рух, і відключається за його відсутності. Датчики руху для освітлення встановлюють у приміщеннях, щоб регулювати освітлення. Вони сприяють істотній економії електроенергії та підвищують рівень комфорту, адже зникає потреба постійно вмикати та вимикати світло. Датчики руху доречні для освітлення тих приміщень, де люди бувають час від часу. Це коридори, сходові клітки, холи, складські приміщення, гаражі тощо. Корисними такі прилади будуть як для монтажу ззовні (вуличне освітлення), так і всередині приміщення.

Яким може бути датчик світла?

Однією з важливих характеристик цих приладів є кут огляду, який може становити від 120 до 360°. Згідно цього їх поділяють на два типи:

  • Датчики без можливості регулювання кута огляду. Сюди відносять стельові варіанти, вони мають стандартний кут огляду 360°, їх робочий радіус становить 6м; 
  • Датчик руху на світло з можливістю регулювання кута огляду. Ці датчики потрібно монтувати на стіну. Вони зручні тоді, коли є необхідність тимчасового контролю певної зони. Можуть мати кут огляду до 270°. 

У цих приладах є можливість відрегулювати:

• часовий інтервал – період, коли горить світло після останнього зафіксованого руху. Залежно від моделей він може становити від 5 с до 10 хв;

• рівень освітленості – цей параметр дозволяє налаштувати прилад на різний час спрацьовування залежно він часу доби (у разі, коли немає потреби ​​вмикати освітлення вдень);

• чутливість – якщо вона буде великою, то датчик краще реагуватиме на рухи, однак коли їх занадто багато, пристрій може спрацювати помилково. У таких випадках його чутливість слід знизити. Також часто виникає необхідність змінювати цей параметр залежно від пори року, оскільки буває, що температурні умови, у яких працюють датчики і сенсор, сильно змінюються.

Основні схеми підключення датчиків

Встановлювати такі датчики дуже легко: їх потрібно з'єднати з лампою за тим же принципом, що і звичайні автоматичні вимикачі. Можна виділити 3 головних способи:

1. Паралельно з датчиком можна підключити вимикач. Світло буде вмикатись як при виявленні руху, так і за допомогою кнопки.

2. Послідовне підключення. До схеми включається один вимикач світла та один датчик. В такому разі  датчик спрацює тільки тоді, коли світло вимкнене.

3. Комбінований метод. Датчик руху підключається до ланцюжка електричного струму. Світло не увімкнеться, якщо включений рубильник. Якщо ж світло увімкнене, то крім основного освітлення, пристрій при виявленні руху увімкне і додаткове.

Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами