Що таке димер і де він використовується?

  • 10 вересня 2020 15:01:57
  • Нема 0
  • Переглядів: 756
  • 0
З деяких пір серед понять побутової електротехніки все частіше на слуху з'являється слово димер. Що це за пристрій?  Для яких цілей призначений?  

Слово «димер» походить від англійського «dim», що в дослівному перекладі на українську мову означає «затемнювати». Але димер часто називають ще світлорегулятором, тому що він представляє собою електронний пристрій, за допомогою якого можна змінювати електричну потужність (тобто регулювати в більшу або меншу сторону). Найчастіше за допомогою такого пристрою керують освітлювальним навантаженням. Регулятор освітлення призначений для зміни яскравості світла, який випромінюють світлодіодні лампи.

Погодьтеся, досить часто виникають ситуації, коли потрібно зменшення яскравості світла:

 * Часто потік освітлення необхідно знизити перед сном в спальній кімнаті;

 * Деякі приміщення за дизайнерським задумом вимагають зміни світлової картини;

 * Іноді освітлення в приміщеннях переводять в так званий режим очікування для того, щоб скоротити витрату енергії.

Що стосується дизайнерських задумок, то зараз стало популярним у великих кімпанатах та залах використовувати другорядне підсвічування окремих ділянок. Другорядне підсвічування продумується до дрібниць, а за допомогою димерів можна збільшити освітлення і акцентувати увагу на якихось деталях інтер'єру (картина на стіні, встановлена ​​в ніші, скульптура і т.д.) Таким чином, за допомогою підсвічування потрібна річ виходить в кімнаті на перший план.

У нашому асортименті Ви можете знайти різноманітні лампи з ефектом димування, світильники з можливістю змінювати яскравість світла та настільні лампи оснащені функцією димування.
 
Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами