Димовані світлодіодні стрічки

  • 31 жовтня 2018 12:45:01
  • Переглядів: 721

Димовані світлодіодні стрічки: що це таке, в чому їх особливості?

Димовані світлодіодні стрічки називають незамінним освітлювальним обладнанням для декорування інтер'єрних зон, підвісних стель, дзеркал, а також меблів. Крім того, такий різновид світлодіодних приладів застосовується не тільки в побуті, але і в професійному світловому оснащенні рекламних конструкцій, офісних приміщень, закладів громадського харчування. Димування - це абсолютно новий рівень використання світлодіодних приладів. Що дає використання даної технології, а також як вона реалізується?


Димування: як зробити обладнання, яке використоввується, більш досконалим за допомогою однієї деталі?

Світлодіодні світильники останнім часом набирають все більшої популярності - вони доступні, прості в установці і експлуатації, а також дозволяють реалізувати величезну кількість унікальних і ексклюзивних світлових рішень, нестандартних ефектів. Однак якщо, наприклад, світлодіодні лампи можна підключити безпосередньо, світлодіодним стрічкам потрібні додаткові адаптери, до яких може відноситися блок живлення або диммер.


Якщо блок живлення - це, в більшості випадків, обов'язковий елемент, який дозволить підключити обладнання до мережі, то диммер - це необов'язковий елемент. Однак за допомогою цієї деталі перед користувачем відкриваються додаткові можливості. Димована світлодіодна стрічка - це такий прилад, в якому можна самостійно змінювати яскравість світіння світлодіодів.


Особливості обладнання: різновиди сучасних диммерів

Існує одна з важливих причин популярності світлодіодних стрічок - можливість підключення до даного типу обладнання додаткових елементів, диммерів, які без проблем допоможуть змінювати яскравість освітлення своїми руками. Диммер можна інтегрувати тільки в систему освітлення зі світлодіодними стрічками, наприклад, звичайні енергозберігаючі лампи цим пристроєм доукомплектувати не вийде. В асортименті магазину представлено кілька різновидів диммерів. Вивчивши їх особливості, ви зможете підібрати відповідний:


Пасивні. В якості даних елементів можна використовувати змінні резистори. Дані різновиди диммерів дозволяють забезпечити найпростіший метод регулювання інтенсивності світіння. Що необхідно пам'ятати тим, хто збирається віддати перевагу цьому способу? При його використанні світлове обладнання може втрачати потужність при експлуатації, що призведе до швидкої витрати ресурсу. Знижується енергоефективність.

Активні. Даний різновид заснований на напівпровідникових приладах. Відтак, прилади можуть бути аналоговими або імпульсними. Перший варіант дозволяє підтримувати рівень електричного струму на одному рівні. В результаті, якщо виникають втрати потужності, вони будуть незначними. Однак при розсіюванні потужності світлодіоди можуть сильно грітися. Другий варіант - це більш сучасна модифікація, для створення якої були ретельно опрацьовані недоліки попередніх моделей.

Таким чином, зі сказаного вище можна зробити висновок, що найбільш ефективним і надійним варіантом, позбавленим недоліків є імпульсний диммер. Купуючи його, ви можете бути впевнені, що ресурс експлуатації стрічки не зменшиться.


Купити відповідні диммери для комплектації світлодіодної стрічки ви можете в нашому магазині. У каталозі представлені якісні та ефективні моделі за доступною вартостю із зазначенням всіх необхідних характеристик.

 
Хочете дізнатися першим про акції і знижки?

Підпишіться на нашу розсилку і купуйте з вигодою!

Я прочитав Політика конфіденційності і згоден з вимогами